Dla firmy

FOTOWOLTAIKA

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań ekologicznych w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Nasza usługa realizowana jest kompleksowo: od wykonania audytu, przez montaż, aż po zgłoszenie mikroinstalacji do przyłączenia do sieci.

 

Projekty instalacji fotowoltaicznych traktujemy indywidualnie, by dobrać jak najbardziej efektywny zestaw paneli dla potrzeb danego obiektu. Zapewnimy Twojej firmie bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu wyłącznie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań oraz zapewnieniu opieki serwisowej przez cały okres gwarancyjny – aż do 25 lat, oraz opieki pogwarancyjnej.

 

Pozwól policzyć nam Twoje oszczędności i zweryfikować sensowność instalajci na dachu Twojej firmy oraz zweryfikować możliwe dotacje i finansowanie dla Twojej instalacji. Zaufało nam dziesiątki przedsiębiorców.

 

DLACZEGO WARTO ZAMONTOWAĆ FOTOWOLTAIKĘ

Darmowa energia elektryczna

Otrzymujesz darmową energię i oszczędność pieniędzy bez oszczędzania energii

Niezależność energetyczna

Zyskujesz niezależność od wzrostów cen energii

Bezpieczeństwo i bezobsługowość

Instalacja jest odporna na warunki atmosferyczne i praktycznie bezawaryjna dzięki profesjonalnemu montażowi i opiece serwisowej

Ekologia

Dzięki korzystaniu z OZE masz pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Instalacja nie zanieczyszcza powietrza, nie emituje CO2 do atmosfery

KOMPENSACJA MOCY BIERNEJ

Zajmujemy się również badaniem i poprawą jakości energii w zakładach, biurach, wspólnotach mieszkaniowych i wszystkich podmiotach, w których naliczana jest opłata za energię bierną.

 

Nie wiesz czy Ciebie też to dotyczy? 

 

Jeżeli prowadzisz firmę lub zarządzasz wspólnotami mieszkalnymi, najprawdopodobniej twój dostawca również nalicza taką opłatę. Zwolnieni są tylko odbiorcy indywidualni na taryfie G11. Z nami zmniejszysz rachunki za moc bierną do zera.

 

Skontaktuj się z nami, a przeanalizujemy twoje rachunki za moc bierną. Jeżeli te opłaty są znaczące to zbadamy twoją instalację specjalistycznym analizatorem, następnie dobierzemy i zamontujemy dopasowany kompensator.

 

Dlaczego warto?

Kompensacja mocy biernej to nie tylko uwolnienie się od opłaty za jej pobór, ale również:

  • poprawa jakości energii,
  • dłuższa żywotność urządzeń podłączonych do sieci elektrycznej,
  • zmniejszenie zużycia energii elektrycznej

 

Razem z nami zadbaj energię w swojej firmie.

Dane kontaktowe

Energia Lokalna

 

ul. Lawendowa 15

51-217 Pruszowice

tel. +48 607 508 763

Formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w celu darmowej wyceny