Dla firmy

DLACZEGO WARTO MIEĆ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W FIRMIE?

DlaFirmy

 

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań ekologicznych w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Nasza usługa realizowana jest kompleksowo: od wykonania audytu, przez montaż, aż po zgłoszenie mikroinstalacji do przyłączenia do sieci.

 

Projekty instalacji fotowoltaicznych traktujemy indywidualnie, by dobrać jak najbardziej efektywny zestaw paneli dla potrzeb danego obiektu. Zapewnimy Twojej firmie bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu wyłącznie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań oraz zapewnieniu opieki serwisowej przez cały okres gwarancyjny – aż do 25 lat, oraz opieki pogwarancyjnej.

 

Od początku naszej działalności zamontowaliśmy panele już w 180 firmach, które stały się samowystarczalnymi, bezobsługowymi elektrowniami.

 

Bo to w końcu jest ekonowmicznie uzasadnione! Pozwól policzyć nam Twoje oszczęności i zweryfikować sensowność instalajci na dachu Twojej firmy oraz zweryfikować możliwe dotacje i finansowanie dla Twojej instalacji. Zaufało nam dziesiątki przedsiębiorców.

Darmowa energia elektryczna

Otrzymujesz darmową energię i oszczędność pieniędzy bez oszczędzania energii

Niezależność energetyczna

Zyskujesz niezależność od wzrostów cen energii

Bezpieczeństwo i bezobsługowość

Instalacja jest odporna na warunki atmosferyczne i praktycznie bezawaryjna dzięki profesjonalnemu montażowi i opiece serwisowej

Ekologia

Dzięki korzystaniu z OZE masz pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Instalacja nie zanieczyszcza powietrza, nie emituje CO2 do atmosfery

Dane kontaktowe

Energia Lokalna

 

ul. Lawendowa 13

51-217 Pruszowice

tel. +48 607 508 763

Formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w celu darmowej wyceny